Integracja Wapro Mag z Baselinker

W ostatnich dniach opublikowana została najnowsza odsłona integratora marki Wapro o nazwie Wapro Aukcje. Dotychczas główny rozwój aplikacji kierowany był do obsługi integracji z portalem Allegro do obsługi procesu przed i posprzedażowego na aukcjach Allegro.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku e-commerce w Polsce oraz na świecie, zmianach przyzwyczajeń konsumentów, a tym samym potrzeb naszych klientów w zakresie sprzedaży otwieramy integrację na inne platformy.

Coraz bardziej popularne stają się platformy marketplace udostępniające towar wielu sprzedawców nie w formie aukcji a w formie portalu sprzedażowego. Jeśli dołączymy do tego sklepy internetowe na popularnych platformach e-commerce to wyzwaniem staje się zapewnienie integracji z tymi platformami.

Ciekawym rozwiązaniem są platformy skupiające swój rozwój na integracji właśnie z różnymi sprzedawcami (hurtowniami), sklepami czy samymi platformami marketplace. Taką platformą jest Baselinker i właśnie w tym kierunku rozwój został skierowany w module Wapro Aukcje.

Umożliwiają one wraz z pakietem Wapro Mag integrację z różnymi platformami:

  1. Sklepy e-commerce Wapro
  2. Sklepy zewnętrzne
  3. Marketplace
  4. Portal Allegro

W ramach integracji z Baselinker możesz przesyłać do/ze swojego systemu ERP m.in.:

  • Lista zamówień i kontrahentów
  • Stany magazynowe
  • Ceny w tym ceny walutowe
  • Numery przesyłek nadanych w Wapro Mag
  • Dokumenty PDF sprzedaży
Image