Co to jest system ERP

poznaj szerokie możliwości jakie oferuje dla biznesu
Image
Co to jest system ERP
Planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ang. enterprise resource planning – ERP) – metoda efektywnego planowania zarządzania całością zasobów przedsiębiorstwa. Jest to też określenie systemów informatycznych służących wspomaganiu zarządzania przedsiębiorstwem (zespołem pracowników, zasobami materiałowymi czy też finansami) lub współdziałania grupy współpracujących ze sobą przedsiębiorstw.
Jakiej wielkości firma potrzebuje systemu ERP?
Każdej wielkości przedsiębiorstwo może potrzebować systemu ERP enova365, chcąc uzyskać przejrzysty sposób zarządzania, to potrzebuje do tego narzędzi.
Czy system ERP działa w chmurze?
Każde nowoczesne oprogramowanie klasy ERP, działa i powinno działać w chmurze. Takie rozwiązanie pozwala na mobilny dostęp o każdej porze, oferując bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa danych.
Ile kosztuje system ERP?
Koszt zakupu i wdrożenia systemu ERP jest uzależniony od wielu zmiennych. Naszą rolą jako profesjonalnej firmy wdrożeniowej jest zapewnienie optymalnych kosztów zakupu licencji oprogramowania enova365, jak i przygotowania wdrożenia uwzględniającego specyfikę danej firmy.

Z czego składa się system ERP?

modułowa budowa na życzenie Klienta
Image

enova365

Dla biznesu na każdym etapie rozwoju

System ERP może zaoferować nam tyle możliwości ile sami zechcemy. Moduły, czyli różne narzędzia z jakich się składa, pozwalają rozbudować oprogramowanie w dowolnym kierunku. System enova365 zapewnia wsparcie w obszarach: Kadr, Płac i HR, Finansów i Księgowości, Procesów, Handlu i Magazynu, Business Intelligence, Sprzedaży i CRM, Projektów i Usług, Produkcji oraz Nieruchomości. 
 
Sprawdzi się zarówno w małej, średniej i dużej firmie. System jest dostępny z poziomu wielu urządzeń: smartfonów, tabletów i innych. Ponadto dostępny jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz ukraińskiej. enova365 to rozwiązanie, które wznosi firmę na wyższy poziom.  

Image
Image

enova365

Business Intelligence

Największe ryzyko jakie ponoszą nowe firmy, wiąże się z inwestycją. A gdyby tak dało się obliczyć, w jaką gałąź przemysłu warto zainwestować?
Pójść o krok dalej i przewidzieć ryzyko na kilka lat do przodu?
Do takich predykcji i analiz danych służy system Business Intelligence, który jest jednym z wielu modułów.
Najlepiej działa w połączeniu z innymi modułami, które odpowiadają za różne obszary, na przykład: kadry i płace, sprzedaż, produkcja, handel czy finanse.

enova365

Finanse i księgowość

Jest to jeden z podstawowych obszarów, które wspiera system ERP. Pozwala na prowadzenie rozrachunków księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami handlowymi oraz stanowi wsparcie dla osób, zajmujących się finansami w firmie.
Image
Image

enova365

Sprzedaż i CRM

Dzięki takim funkcjonalnościom jak CRM (ang. Customer Relationship Management) możliwa jest dokładna analiza sprzedaży oraz etapów transakcji. Dane gromadzone są w bezpiecznym systemie, w jednym miejscu. System CRM ułatwia codzienną pracę dyrektorom handlowym, specjalistom ds. sprzedaży i marketingu. Zastosowań jest tyle, ile pomysłów na wykorzystanie tego modułu.

enova365

Kadry Płace i HR

Funkcjonalność obszaru Kadry i płace jest przydatna w każdej firmie niezależnie od jej rozmiaru. Pozwala na ewidencję pracowników, tworzenie wirtualnych kartotek oraz wspiera obieg dokumentów personalnych. Obszar pozwala na rozliczanie etatów oraz zleceń zgodnie z wymogami prawnymi. Ponadto automatyzuje rutynowe działania działu HR. Przejrzysta i funkcjonalna ewidencja pracownicza znacząco ułatwia pracę osób, które zajmują się kadrami w firmie.
Image
Image

enova365

Handel i Magazyn

Ten obszar odpowiada za zarządzanie łańcuchem dostaw oraz stanów magazynowych w firmie, a także ułatwia dokładną analizę rozchodów towarów. Ponadto automatyzuje rejestrację zamówień, pochodzących ze zintegrowanych systemów, jak np. sklep internetowy. Ten obszar jest szczególnie przydatny dla handlowców oraz pracowników magazynu.

enova365

Workflow i DMS

Optymalizuj kluczowe procesy w Twojej firmie dzięki specjalistycznego oprogramowaniu, które usprawnia organizację pracy przez automatyzację procesów biznesowych, umożliwiając efektywne zarządzanie procedurami i minimalizowanie ryzyka błędów. Pozwala na proste definiowanie procesów, w których zadania, dokumenty i informacje są przekazywane między uczestnikami, co przyspiesza przepływ dokumentów i zwiększa przejrzystość działań. Wdrożenie tych modułów pozwala pracownikom skupić się na najważniejszych aspektach pracy, przejmując powtarzalne czynności. Dodatkowo, dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów DMS (Document Management System), możesz efektywnie nadzorować i śledzić postęp każdego procesu w organizacji. 

Image

Umów bezpłatną prezentacjęSpotkaj się z nami

jesteśmy autoryzowanym partnerem
enova365

Umów bezpłatną prezentacjęSpotkaj się z nami

jesteśmy autoryzowanym partnerem
enova365

Przechowuj dane gdzie jest to dla ciebie najbardziej korzystne

Dane można przechowywać w chmurze lub na własnym serwerze
Image