O NAS

Kilka słów o naszej firmie

Image

Ponad 20 lat doświadczenia w branży IT

Systemy informatyczne to nasza pasja

Jesteśmy zespołem ludzi o bogatym doświadczeniu w branży IT. Pracujemy w oparciu o nowoczesne technologie i narzędzia programistyczne, które są wsparciem dla naszych wymagających klientów. Pracujemy także nad niestandardowymi projektami, z powodzeniem opracowujemy dedykowane rozwiązania informatyczne. Z naszymi klientami jesteśmy na lata. Wspieramy, doradzamy, sami podnosimy swoje kwalifikacje by móc je wykorzystać w podnoszeniu wydajności naszych klientów.

Specjalnością FIT IT

jest sprzedaż i dystrybucja oprogramowania klasy ERP czyli oprogramowania do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem zarówno o profilu handlowym jak i produkcyjnym.
 
Nawet najlepsze oprogramowanie jest ułomne bez odpowiedniego skalowania czyli dopasowania do charakterystyki działalności danego przedsiębiorstwa. Wdrożenie nowego systemu IT to połowa sukcesu ponieważ dostrzegając wciąż nowe potrzeby klienta potrzebne jest dalsze rozwijanie funkcjonalności oprogramowania zgodne z dynamiką rozwoju przedsiębiorstwa.
 
Dlatego oferujemy kompleksowe usługi informatyczne skrojone na miarę potrzeb klienta czyli po prostu FIT. Konfigurujemy sieci komputerowe, wdrażamy systemy magazynowe, kadrowo-płacowe, finansowo-księgowe oraz do obsługi produkcji. Prowadzimy stałą oraz doraźną opiekę serwisową nad systemami IT naszych Klientów.
Image
Image
Image

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań enova365

w regionie północno-wschodnim naszego kraju oraz znajdujemy się w czołówce rankingu sprzedaży w całej Polsce. Zajmujemy się obsługą firm z różnych sektorów i branż, o każdej wielkości – od małych przedsiębiorstw, aż po firmy zatrudniające kilka tysięcy pracowników. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łomży, ale nasza działalność obejmuje całą Polskę, a nawet zagraniczne firmy. Od ponad 7 lat działamy jako Autoryzowany Partner enova365 i na przestrzeni tych lat mamy za sobą kilkadziesiąt udanych wdrożeń, a także niejednokrotnie zostaliśmy wyróżnieni przez producenta i nagrodzeni za nasze zaangażowanie. Na sukces FIT IT pracuje szeroko wykwalifikowana kadra profesjonalistów, którzy regularnie biorą udział w szkoleniach przeprowadzanych przez producenta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, stawiamy na przyjacielskie relacje, aby jak najlepiej zrealizować wymagania biznesowe i osiągnąć obopólne korzyści.

Ponad 20 lat doświadczenia w branży IT

Image

Znamy doskonale wdrażane przez nas oprogramowanie dla tego potrafimy zapewnić:

fachową opiekę wdrożeniową i po wdrożeniową;
rozwiązania programistyczne oferujące rozszerzenie funkcjonalności oferowanych przez nas systemów;
tworzenie raportów „na zamówienie” zgodnych z potrzebami przedsiębiorstwa;
tworzenie modułów współpracujących z już istniejącymi systemami min. ENOVA365 oraz WAPRO ERP;
ZAUFALI NAM