O NAS

Kilka słów o naszej firmie

Image

Ponad 20 lat doświadczenia w branży IT

Systemy informatyczne to nasza pasja

Jesteśmy zespołem ludzi o bogatym doświadczeniu w branży IT. Pracujemy w oparciu o nowoczesne technologie i narzędzia programistyczne, które są wsparciem dla naszych wymagających klientów. Pracujemy także nad niestandardowymi projektami, z powodzeniem opracowujemy dedykowane rozwiązania informatyczne. Z naszymi klientami jesteśmy na lata. Wspieramy, doradzamy, sami podnosimy swoje kwalifikacje by móc je wykorzystać w podnoszeniu wydajności naszych klientów.

Specjalnością FIT IT

jest sprzedaż i dystrybucja oprogramowania klasy ERP czyli oprogramowania do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem zarówno o profilu handlowym jak i produkcyjnym.
 
Nawet najlepsze oprogramowanie jest ułomne bez odpowiedniego skalowania czyli dopasowania do charakterystyki działalności danego przedsiębiorstwa. Wdrożenie nowego systemu IT to połowa sukcesu ponieważ dostrzegając wciąż nowe potrzeby klienta potrzebne jest dalsze rozwijanie funkcjonalności oprogramowania zgodne z dynamiką rozwoju przedsiębiorstwa.
 
Dlatego oferujemy kompleksowe usługi informatyczne skrojone na miarę potrzeb klienta czyli po prostu FIT. Konfigurujemy sieci komputerowe, wdrażamy systemy magazynowe, kadrowo-płacowe, finansowo-księgowe oraz do obsługi produkcji. Prowadzimy stałą oraz doraźną opiekę serwisową nad systemami IT naszych Klientów.
Image
Image
Image

Znamy doskonale wdrażane przez nas oprogramowanie dla tego potrafimy zapewnić:

fachową opiekę wdrożeniową i po wdrożeniową;
rozwiązania programistyczne oferujące rozszerzenie funkcjonalności oferowanych przez nas systemów;
tworzenie raportów „na zamówienie” zgodnych z potrzebami przedsiębiorstwa;
tworzenie modułów współpracujących z już istniejącymi systemami min. ENOVA365 oraz WAPRO ERP;
ZAUFALI NAM